نمایندگی مجاز بوتان و ایران رادیاتور

نمایندگی مجاز بوتان ایران، از سال 1384 با ارائه خدماتی از قبیل سرویس و تعمیر انواع پکیج، آبگرمکن و مایکروفر شروع به فعالیت نموده و همواره ارائه خدمات با کیفیت و ارزان با استفاده از قطعات اصلی دغدغه این گروه بوده است.

 

از سال 1388 با کسب نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت بوتان (نمایندگی مجاز بوتان) با کد: ۵۰۰۱۸۳۶ ، در قالب نمایندگی بوتان کرج ؛ اقدام به ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج، آبگرمکن و رادیاتورهای گروه صنعتی بوتان، توسط کارشناسان و سرویسکاران ماهر و دوره دیده این نمایندگی به مشتریان نموده است.

 

همچنین گروه خدمات تاسیسات بوتان ایران، سرویسکار مجاز ایران رادیاتور با کد: ۹۳۱۱۰۱۰ و به عبارتی نماندگی ایران رادیاتور کرج و البرز بوده و اقدام به ارائه خدماتی از قبیل نصب، سرویس و تعمیر انواع محصولات شرکت ایران رادیاتور، توسط کارشناسان و سرویسکاران ماهر و دوره دیده می‌نماید.

 

از زمان شروع فعالیت تا کنون دغدغه نمایندگی مجاز بوتان ایران، ارائه خدمات پس از فروش در اسرع وقت با کمترین هزینه و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت بوتان و ایران رادیاتور را سر لوحه خود قرار داده است.
کسب مقام رتبه 1 کشوری در بین نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت بوتان ، در کنار رضایتمندی هزاران مشتری این نمایندگی، گواه بر ارائه خدمات بی نظیر ما در سطح استان البرز برای محصولات بوتان و ایران رادیاتور دارد که این مهم جزء جدا نشدنی اهداف گروه خدمات تأسیسات بوتان ایران خواهد ماند.

 

خدمات پس از فروش سریع، با کیفیت و ارزان،
با استفاده از قطعات اورجینال
در استان البرز

با ما تماس بگیرید:
تلفن: 1880
026-33306000
026-33307000
026-32745853-4
026-32754700-1
یا به صورت آنلاین با کارشناسان ما گفتگو کنید
برای گفتگوی آنلاین اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *